Álláslehetőség: környezeti tanácsadót keresünk! - Civil Hírügynökség
kedd, augusztus 21, 2018
Civil Hírügynökség

Álláslehetőség: környezeti tanácsadót keresünk!

allaskereso2-180704

A Humusz Szövetség az alábbi, közfoglalkoztatotti munkakörben várja a jelentkezőket: ügyfél tájékoztató, recepciós.

Feladatok:

– beérkező e-mailes, telefonos és személyes megkeresések, kérdések megválaszolása, információ nyújtása, üzenetek átadása; felkérések továbbítása azok kezelőjének,

– környezeti tanácsadás,

– irodai adminisztráció,

– projekt asszisztensi feladatok.

Mit adunk mi?

• egy, az igényeidet figyelembe vevő munkarendet,
• egy jó ügyért dolgozhatsz, amivel te is jól jársz,
• tagja lehetsz egy nagyon elkötelezett csapatnak,
• kellemes munkahelyi környezetet,
• végül, de nem utolsó sorban rengeteget tanulhatsz a környezettudatosságról.

Előny:

• angol nyelvtudás;
• regisztrált munkanélküli státusz,
• civil szervezetnél és/vagy környezetvédelem terén szerzett munkatapasztalat.
Bérezés: közfoglalkoztatási bér

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a humusz@humusz.hu e-mail címen lehet. Telefonon nem nyújtunk tájékoztatást!

Forrás: humusz.hu

Friss műsorok

Comments are closed.